Termální koupaliště Bešeňová | Aquapark Bešeňová

slovensko-bg-header-title.png
     
         
 
 

Dovolená Bešeňová

 

Bešeňová se nachází na severu Slovenska v Žilinském kraji, přibližně 100 km od českých hranic, v nádherném prostředí Chočských vrchů, a nabízí krásný výhled jak na Nízké, tak na Vysoké Tatry. Vodní ráj Gino Paradise Bešeňová je postaven na termálních pramenech o teplotě 60,5 °C, které vyvěrají z hloubky 1 987 metrů. Voda má blahodárné léčivé účinky především na pohybové a dýchací ústrojí. Návštěvnící potvrzují, že má voda také pozitivní dopad na pokožku a díky obsahu lithia pozitivní efekt také na lidskou mysl.

          

Jednou z hlavních atrakcí je zábavně-adrenalinová zóna s 30 metrů vysokou panoramatickou věží, ze které vede 6 tobogánů o celkové délce více než 1 km (jedním z tobogánů je nejdelší vodní skluzavka na Slovensku). Skvělým zážitkem jsou také závodní tobogány, kde můžete vyzvat někoho ze sousedního tobogánu, vše doplňují světelné a zvukové efekty. Nezapomenutelným zážitkem je bazén s umělým vlnobitím, který výborně napodobuje mořskou atmosféru. Všechny děti si jistě užijí vodní hrad s atrakcemi jako jsou skluzavky, vodní děla nebo vodní pumpy. Venku se nachází 8 nedávno renovovaných termálních bazénů s teplotou od 26 do 39 °C (1 malý, 1 velký, 5 relaxačních a 1 bazén pro neplavce), z nichž je 7 otevřeno po celý rok. Bazény jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. V relaxačních bazénech si můžete užít např. podvodní lavičky, vodní trysky nebo vodní hřib. Kromě termálních bazénů se venku nachází také 5 bazénů s čirou vodou. Kromě vodních atrakcí je pro návštěvníky připraveno nespočet wellness zařízení, restaurací i barů.

Ceny vstupenek (vstupenka Economy zahrnuje vstup do 7 bazénů s geotermální vodou, 3 vnitřních bazénů s čirou vodou, átria a outdoor fitness zóny, uvedené ceny jsou orientační, pro aktuální ceník navštivte oficiální stránky)

Celodenní ECONOMY vstup
DospělíMladistvíDěti (6-12 let)
€17.00€16.00€14.00

Vybrané zájezdy do slovenských lázní

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Objednejte si nejvýhodnější ubytování na Slovensku!

 

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje