Termální koupaliště Štúrovo | Aquapark Štúrovo | Vadaš Thermal Resort

slovensko-bg-header-title.png
     
         
 
 

Dovolená Štúrovo

 

Vadaš Thermal Resort v nejjižnějším slovenském městě Štúrovo u maďarských hranic je především v letním období skvělým místem pro odpočinek i zábavu. V areálu najdete 7 venkovních a 2 vnitřní bazény. Nejoblíbenější atrakcí je bazén s vlnobitím "Laguna", který je první a zároveň jediný bazén s umělým vlnobitím na Slovensku, jeho kapacita je neuvěřitelných 5000 osob. Přes léto se lze v tomto bazénu zúčastnit aqua aerobicu. Teplota vody v tomto bazénu je 30 °C. Dalším bazénem je plavecký bazén s délkou 50 m a hloubkou do 200 cm. Vybrat si můžete také nedávno zrekonstruovaný zážitkový bazén "Relax", kde si užijete např. masážní lavice nebo chrliče. Bazén "Hvězda" nabízí také mnoho zážitkových prvků a jeho teplota je 30 °C - 32 °C. Pro děti je připraven dětský bazén se skluzavkami, vodním hřibem a dalšími atrakcemi. Kromě těchto bazénu si můžete užít také perličkový bazén nebo sedací bazén. Nejen nejmladší zajisté potěší skvělý tobogánový svět. Po celý rok lze navštívit také krytý komplex s termální vodou, saunou, masážemi nebo kosmetickým centrem.

          

Foto: Vadaš Thermal Resort

Ceny vstupenek (vstupné platné v letní sezóně, uvedené ceny jsou orientační, pro aktuální ceník navštivte oficiální stránky)

Celodenní vstup - letní sezóna
DospělíZTPDěti (4-15 let)
€7.50€4.50€4.00

Vybrané zájezdy do slovenských lázní

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Objednejte si nejvýhodnější ubytování na Slovensku!

 

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje