Termální koupaliště Veľký Meder | Dovolená Veľký Meder

slovensko-bg-header-title.png
     
         
 
 

Dovolená Veľký Meder

 

Město Veľký Meder leží na jihozápadě Slovenska v Trnavském kraji a je vzdáleno necelých 70 km od Bratislavy. Město je známé především pro termální koupaliště a aquapark Thermal Corvinus Veľký Meder. Tento komplex si mnoho českých turistů oblíbilo zejména pro jeho skvělou dostupnost. Původní areál byl postaven v roce 1974, od roku 2004 však prošel mnoha rekonstrukcemi a nyní platí za moderní komplex. Areál leží v nádherném prostředí na okraji města u lesoparku o rozloze přibližně 100 hetarů. Zdejší voda pochází z termálních pramenů o teplotě 57 °C, které jsou před napuštěním do venkovních a vnitřních bazénů zchlazeny na příjemnou teplotu od 25 °C do 37 °C. Termální voda blahodárně působí především na pohybové ústrojí a choroby s ním spojené.

          

Foto - Fojsinek

V areálu je připraveno mnoho atrakcí pro děti, vodní hřiště pro nejmenší, venkovní bazén, polokrytý sedací bazén, vnitřní plavecký bazén, perličkovou koupel, tobogány velmi oblíbený rekreační bazén s hydromasážemi a vodopády. Kromě toho mají návštěvníci možnost využít solárium, akupresurní masáže, solnou jeskyni, salón krásy, magnetoterapii, sportovní hřiště nebo finskou saunu. Pro děti jsou připraveny komplexní animační programy. V komplexu koupaliště je také restaurace, kavárna, bar a několik bufetů s občerstvením.

Ceny vstupenek (vstupné platí o víkendech a v hlavní sezóně, uvedené ceny jsou orientační, pro aktuální ceník navštivte oficiální stránky)

3-hodinováCelodenní
DospělíDěti (3-15)DospělíDěti (3-15)Senioři (nad 65)
€7.00€5.00€9.00€6.50€7.00

Vybrané zájezdy do slovenských lázní

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Objednejte si nejvýhodnější ubytování na Slovensku!

 

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje